Alakarga Yayınevi yenilenen web sitesi ile artık yayında...

Kayıp Mektuplar

ISBN : 9786059315135
SATIN AL

Bu ürünü beğendiniz mi? Hemen Paylaşın!

Kitap Bilgileri

Yönetmen, sinemacı Ertekin Akpınar, ilk romanı Kayıp Mektuplar’la edebiyat okurunun karşısına çıkıyor. Kayıp Mektuplar, bir tür kişisel günce; Akpınar, kalemini rahat bırakmış, yazarı, yönetmeni ve içindeki vatandaşı anlatıcı masasına koymuş ve kendi penceresinden Türkiye’ye, dünyaya, insan ilişkilerine ve aşka bakmış.

İnsan, içindeki gerçeği nereye kadar sessiz bırakabilir? Başkalarına söyleyecek sözü ne dereceye kadar saklı tutar ve görüşünü haykırma cesareti, duygularını ortaya koyma özgürlüğü ona ne vakit gelir? Kayıp Mektuplar’ı, kendinizi, ülkenizi ve aşkı düşünerek bir solukta okuyacaksınız.

YAZAR HAKKINDA

Ertekin Akpınar

İlk ve orta öğrenimini Sakarya'da tamamladı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-TV Bölümü'nde lisans, Marmara Üniversitesi Sinema-TV Bölümü'nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. Yavuz Özkan ve Yusuf Kurçenli'nin sinema filmlerinde asistanlık yaptı. 2009 yılında ilk uzun metrajlı filmi, Melekler ve Kumarbazlar'ın senaryosunu yazıp yönetti. 10 Yönetmen ve Türk Sineması ve Mutlu Aşk Hikayeleri adında derlemesi bulunmaktadır.

Sisteme Kayıtlı 1 adet kitabı bulunmaktadır. Diğer Kitapları için tıklayın.