Alakarga Sanat Yayınları

Tanrı’nın Karısı

ISBN : 9786057746573
SATIN AL

Bu ürünü beğendiniz mi? Hemen Paylaşın!

Kitap Bilgileri

Tanrı’nın Karısı, tanrısallıkla dünyevilik arasında bir aşk hikâyesini konu ediniyor. Amanda Michalopoulou bu romanıyla okura güç, hükmetme, gerçeklik ve inanç konularına dair çarpıcı bir edebi manifesto sunuyor. İsimsiz bir kadın anlatıcı tarafından yazılan metin, inancın doğası üzerine felsefi bir inceleme olmasının yanı sıra kurgunun ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan özgün bir deneme. Fazlalıktan arındırılmış cümleleri ve kışkırtıcı konusuyla modern dünya edebiyatının ustaca yazılmış parlak bir örneği.

Arkadaşlarım hayatımda neler olduğunu soruyorlardı. Umursamaz bir şekilde omuzlarımı sallayıp “Ben evliyim, ama size kocamın kim olduğunu söyleyemem. Çok ünlü biri ve özel hayatının gizli kalmasından hoşlanıyor,” diyordum. Akıllarına gelen oyuncuları ve futbolcuları sayıyorlardı. Taşraya özgü konuşmalarını küçümsüyordum. İşte Tanrı’nın karısı bu kadar gururluydu.

YAZAR HAKKINDA


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/alakarga/public_html/wp-content/themes/alakargakurumsal/single-urun_kitap.php on line 117
Amanda Michalopoulou

Sisteme Kayıtlı 1 adet kitabı bulunmaktadır. Diğer Kitapları için tıklayın.