Alakarga Sanat Yayınları

Aşk Hikayesi

ISBN : 9786059315609
SATIN AL

Bu ürünü beğendiniz mi? Hemen Paylaşın!

Kitap Bilgileri

“Bana çok sıkı sarılır mısın, diye sordu. Ellerimi kollarına koydum (Tanrım, ne kadar zayıftı) ve birazcık sıktım. Hayır Oliver, dedi, gerçekten sarıl.

Borulara ve diğer şeylere çok ama çok dikkat ederek yatağa çıktım. Yanına uzanıp ona sarıldım. Teşekkür ederim Ollie.”

Harvard’lı zengin sporcu Oliver ile müzik öğrencisi Jennifer’ın, neredeyse ortak hiçbir yanları olmamasına rağmen yaşadıkları, her şeyi göze aldıkları bir aşkın hikâyesi. Erich Segal’in kaleme aldığı, yayımlandığı günden bu yana milyonlar satan, film uyarlaması da bulunan Aşk Hikâyesi, Filiz Çakır’ın çevirisiyle yeniden okurla buluşuyor. Bir çağdaş dünya klasiği olan bu kitabı okuduğunuzda hafızanızdan silinmeyecek bir aşka şahitlik edecek, etkisinden kolay kolay sıyrılamayacaksınız.

YAZAR HAKKINDA

Erich Segal

16 Haziran 1937'de Brooklyn'de dünyaya geldi. 17 Ocak 2010'da Londra'da öldü. Harvard'da yüksek lisans ve doktora derecesi yaptı. Harvard, Yale ve Princeton üniversitelerinde Yunan ve Latin Edebiyatı dersleri verdi. Yazarlığının yanı sora öğretmen, eleştirmen, çevirmen ve editör, spor yorumcusu, makale ve senaryo yazarı, tarihçi ve komedi pratisyeniydi. 1970 yılında yayımlanan Aşk Hikayesi isimli romanı tüm dünyada yaklaşık 21 milyon satış yaptı, 33 dile çevrildi. Romandan uyarlanan aynı adlı film birçok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de gişe rekorları kırıp haftalarca gösterimde kaldı.

Sisteme Kayıtlı 1 adet kitabı bulunmaktadır. Diğer Kitapları için tıklayın.